0533 164 98 88 WHATSAPP İLE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ
Kategori Manşet

Erkek Aksesuar

Bir erkeğin kıyafetlerini en iyi şekilde tamamlayacak ve bu kıyafetler ile en güzel kombinleri yaratacak olan unsur aksesuarlardır. Erkek aksesuar çeşitleri her ne kadar kadınlar kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasalar da şıklık ile sadeliği tek üründe bir araya getirmeyi başarırlar.

Bu aksesuarlardan bir tanesi de çantalardır. Bir kıyafeti; kaliteli deriden üretilmiş, kıyafet ile çok iyi uyum sağlamış ve özgün tasarıma sahip bir çantadan daha iyi hiçbir şey tamamlayamaz. Bu çantalar genelde el çantası şeklinde tasarlanabildiği gibi uzun askıya sahip ve yandan asmalı tasarımları da nevzatonay.com.tr sitesinde yer alır. Üstelik online satış mağazasında çok sayıda renk seçeneği de müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Rahatsız Etmeyen Tasarımlar

Bir aksesuar her ne kadar şık durursa dursun, kıyafeti ne kadar iyi tamamlarsa tamamlasın rahatsızlık veriyor ya da kullanıcısının işini bir şekilde zorlaştırıyor ise tüm anlamını yitirir. Bu sebepten dolayı aksesuar çeşitlerinin tamamı kolay kullanıma sahip ve rahatsız etmeyen tasarımlarda olmalıdır. Bu şekilde rahatsız etmiyor olması ve kolay kullanılabilir özelliğin bulunması gereken başlıca aksesuar ise erkek cüzdan çeşitleridir.

Nevzatonay.com.tr adresindeki cüzdanların tamamı özgün tasarımları ve kaliteli işçilikleri ile cepte bulundukları esnada kullanan kişiyi rahatsız etmezler. Elbette aynı durum bir diğer erkek aksesuar çeşidi olan kartlıklar için de geçerlidir. Her türlü kartlık ve cüzdan çeşidi ile bu çeşitlerin birbirinden farklı tasarımlarını bu sitede bulmak oldukça kolaydır.

Yüksek Kalitede Üretim

Bir aksesuarın daha şık ve daha uyumlu görünmesini sağlayan unsur renklerinden çok imal edilirken kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğidir. Bu unsurlara sahip olmayan bir erkek aksesuar türü hiçbir şekilde ne göze ne de kullanıma hitap etmeyecektir. Ancak nevzatonay.com.tr adresinde satışa sunulmuş olan ürünlerin tamamı yüksek kaliteye sahip materyallerden ve gerçek deriden imal edilmiştir. Üstelik bu durum sadece kaliteli bir görünüm sunmasının yanında uzun vadeli kullanım imkânı tanıması yönünden son derece akıllıca bir alışveriş seçeneği de olacaktır. Böylelikle bu sitedeki tüm ürünler satın alan kişiye uzun vadede tasarruf etme imkânı da sunacaktır.

Üretim sektörüne ilk adımını 1966 yılında erkek ayakkabı üretimi ile başlayan, bugün Türkiye’nin öncü kuruluşu haline gelen Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri; erkek aksesuar sektörünün de iddialı ismi haline gelmiştir. Tamamen doğal malzemeden ürettiği kuruluşun, her birini ayrı özenle ürettiği erkek kemer ve erkek cüzdan modellerini, sizlerin beğenisine sunan lider firma, tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Çoğunlukla siyah ve kahverengi deriden üretilen erkek cüzdan modelleri, erkeklerin hem klasik hem günlük hayatta vazgeçemeyecekleri aksesuarları haline gelecek. Erkek kemer çeşitleriyle günlük giyiminizde ayrıntılara özen gösterdiğinizi kanıtlayacaksınız Ürünler; bugün Nevzat Onay mağaza zincirlerinde, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan bayilerde, yurt dışı satış noktalarında ve elektronik ortamda sizlerin beğenisine sunulmuştur. Online satın alabilirsiniz.
FİLTRELE / SIRALA
FİLTRELER
BEDEN
SIRALAMA
t 299,00
t 229,00
t 449,00
t 249,00
t 319,00
t 219,00
t 109,00
t 89,00
t 109,00
t 89,00
t 109,00
t 99,00
t 99,00
t 79,00
t 99,00
t 79,00
t 9,90
t 19,99
t 99,00
t 69,00
t 109,00
t 99,00
t 119,00
t 89,00
1 2
Twitter
Facebook
Instagram
Google Plus
HIZLI MENÜ