0533 164 98 88 WHATSAPP İLE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ
Kategori Manşet

Klasik Erkek Ayakkabı

Klasik erkek ayakkabı modelleri yıllardır erkeklerin vazgeçemediği bir tercih olmuştur. Modern ve şıklığı bir arada barındıran klasik ayakkabı tasarımları iş hayatında ya da bir davette günlük hayatta sıkça tercih edilir hale gelmiştir.

Klasik Ayakkabı Modelleri

Kundura olarak da bilinen klasik erkek ayakkabı modellerinin üretimini yapan birçok firma bulunmaktadır. Şıklığına önem veren erkek tüketicilerin talepleri doğrultusunda Nevzat Onay markası modeller konusunda birçok yenilik yapmıştır. Klasik erkek ayakkabı kategorisi altında çeşitli renk ve model tasarımlara yer verilen online mağazayı incelerken kaliteli ürünlerin farkına varacaksınız.

Ayakkabı erkekler için tamamlayıcı unsurdur. Ayakkabı rahatlık demektir. Ayağın rahat etmesi tüm vücudu zinde tutmayı sağlamaktadır. Yüksek taban, alçak taban, yuvarlak burun, sivri burun olarak bilinen birçok model bulunmaktadır. Ayakkabının tabanının olduğu kadar yanlarında ve üstünde kullanılan derininde önemi vardır. Ayakların ayakkabı içinde nefes alabilmesi için kaliteli deri malzemeden tasarlanmış olması gerekmektedir. Klasik renklerin yanı sıra farklı renkler tercih edilerek klasik erkek ayakkabıları üretilmiştir. Farklı renk tonları kullanılması tüketici tarafından beğeni kazanmıştır.

Klasik Erkek Ayakkabı Kalite Farkı

Klasik erkek ayakkabısı üreten birçok marka bulunmaktadır. Bunların arasında en çok bilinen ve adını kurucusundan alan Nevzat Onay markası da yer almaktadır. Kaliteye ve şıklığa önem veren marka, mağazalarında sattığı tüm ürünleri internet ortamında da tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Sanal ortamda en iyi hizmeti verebilmek için Nevzatonay.com.tr online ayakkabı satış sayfasını oluşturmuştur.

Kırk yılı aşkın süredir piyasadaki yerini koruyan marka, kendini yenileyerek, vizyonlarından ve misyonlarından ödün vermeyerek sağlam adımlarla ilerlemeyi başarmıştır. Klasik erkek ayakkabı modelleriyle adını duyurmuştur. Yurt içi ve yurt dışına vermiş olduğu bayiliklerle satışlarını yapmaya devam etmektedir.

Klasik Ayakkabıda Devrim

Nevzat onay ayakkabı kurulduğu günden itibaren adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle erkek ayakkabı çeşitleri ile öne çıkan marka kadın ayakkabı ve deri mamulleri firmasıdır. En kaliteli ve güvenilir ürünleri tüketiciye sunmayı ilke edinmiştir. Dünyanın her yerinden müşterilerinin ulaşabilmesi için Nevzatonay.com.tr sayfası oluşturulmuştur. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Kendini sürekli yenileyen marka üretimlerini İzmir’de yapmaktadır.
 
1966 yılından bugüne kadar erkek ayakkabı üretiminde Türkiye’nin bir numaralı ayakkabı üreticisi haline gelen Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri; özenle tasarlayıp ürettiği erkek ayakkabı modelleriyle üretim sektöründe adını ilk günden duyurmuştur. Ağırlıklı olarak yüksek kaliteli klasik kösele ayakkabı modellerini sektöre kazandıran markanın kalitesi ve farkı çoğunlukla klasik erkek ayakkabı modelleriyle müşterilerine ulaşmıştır. İş hayatınızda ve özel hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik erkek ayakkabı çeşitleri; Nevzat Onay mağaza zincirlerinde, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan bayilerde, yurt dışı satış noktalarında ve elektronik ortamda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

FİLTRELE / SIRALA
FİLTRELER
BEDEN
SIRALAMA
1 2 3 4 5 6
Twitter
Facebook
Instagram
Google Plus
HIZLI MENÜ